Czcionka:

A+A-

Kontrast:

AKADEMIA DZIELNICOWA w naszej szkole!

AKADEMIA DZIELNICOWA w naszej szkole!

AKADEMIA DZIELNICOWA w naszej szkole!

 

Celem programu jest podniesienie jakości życia mieszkańców Gdyni: dzieci, młodzieży i ich rodziców, poprzez wspieranie ich wszechstronnego rozwoju oraz realizację indywidualnych potrzeb w zakresie szeroko rozumianej opieki i edukacji.

 

Realizatorem zadań może być każdy podmiot i osoba prowadząca działania w obszarze edukacji, wspomagania rozwoju i opieki nad dziećmi w gdyńskich dzielnicach.

 

Na czym polega Program?

Jeśli działacie Państwo w obszarze edukacji i opieki nad dziećmi, możecie zgłosić chęć udziału za pomocą FORMULARZA, który wypełniony należy wysłać do 16 kwietnia, do godziny 9.00 na adres naszej szkoły: sekretariat@sp29.edu.gdynia.pl

i zaproponować działania, które chcielibyście realizować w naszej szkole.

 

Program potrwa do końca 2021 roku. Miasto Gdynia przeznacza na ten cel łącznie 1 000 000 zł ze swojego budżetu!

 

Jakie działania będą realizowane w gdyńskich szkołach w ramach Programu?

W ramach programu mogą być realizowane między innymi:

 zajęcia edukacyjne (szczególnie przedmioty ścisłe matematyka, fizyka, chemia), rytmika, spotkania z logopedą i psychologiem, warsztaty tematyczne, zajęcia plastyczne, muzyczne, wokalne, sensoryczne, dedykowane dzieciom lub całym rodzinom.

 

Projekty będą mogły się odbywać w przedszkolach i szkołach, jak też klubach opieki oraz lokalach spełniających określone prawnie wymagania dotyczące bezpieczeństwa dzieci.

 

Jak wygląda wynagrodzenia za realizowane działania?

Aż 90% wartości umowy będzie przekazana na konto realizatora zajęć do 3 dni od podpisania umowy, druga transza w wysokości 10% wartości umowy – po zakończeniu realizacji zajęć.

 

Harmonogram:

Etap 1: Do 16 kwietnia 2020, do godziny 9.00:

– złożenie wniosku

 

Etap 2: do 20 kwietnia 2020:

– ustalenie i opublikowanie listy wszystkich organizatorów zajęć na www.edukacja.gdynia.pl oraz stronie internetowej każdej placówki uczestniczącej w Programie

 

Etap 3: 20-30 kwietnia 2020:

– zawarcie umów: 90% wartości umowy będzie przekazana na konto realizatora zajęć do 3 dni od podpisania umowy, druga transza w wysokości 10% wartości umowy – po zakończeniu realizacji zajęć.

 

Etap 4: 1 września 2020-31 grudnia 2021:

– realizacja zajęć

 

AKADEMIA DZIELNICOWA jest częścią FALOCHRONU DLA EDUKACJI – działań Miasta Gdyni mających na celu pomoc dla mieszkańców w sytuacji epidemii

Data dodania: 2020-04-10 13:12:24
Data edycji: 2020-04-10 13:19:44
Ilość wyświetleń: 156

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

" Uczymy się dla życia,

nie dla szkoły"

Seneka Młodszy
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook